MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ - ZAPEWNIAMY DYSKRECJĘ
696 373 696
Telefon
kontakt@prospectrum.com.pl
Email

FIRMA

Image

Jak uzyskać szczegółowe i wiarygodne informacje poparte dowodami? Takie informacje może Państwu dostarczyć tylko prywatny licencjonowany detektyw. Trafili Państwo pod właściwy adres – Biuro Detektywistyczne PROSPECTRUM z centralą w Tychach swoje usługi detektywistyczne kieruje zarówno do osób prywatnych, jak również dla podmiotów gospodarczych. Nasza agencja sprawdzi, kogo możecie Państwo obdarzyć zaufaniem, a kto nie jest z Wami do końca szczery.

Robimy to, co lubimy, ponieważ nasza praca to nasza pasja. Nieustannie szkolimy się, aby rozwijać naszą wiedzę i kompetencje. Zaangażowanie detektywa w niektóre sprawy bywa niezbędne. Rozumiemy, że często następuje to w bardzo trudnych życiowych okolicznościach naszych klientów. Dlatego naszym celem jest znalezienie rozwiązania, dbając przy tym o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. W każdej chwili pracownicy naszej agencji detektywistycznej są do Państwa dyspozycji przede wszystkim na Górnym Śląsku lub innych większych miastach w Polsce jeśli nastąpi taka konieczność. Służymy wsparciem i pomocą przy rozwiązywaniu problemów. Zapraszamy!

DYSKRETNY KONTAKT

WYPEŁNIJ FORMULARZ

PROSPECTRUM to gwarancja autentyczności, prywatności i poufności przekazywanych danych. Dostarczamy tylko sprawdzone informacje. A więc jeśli chcecie zbadać prawdomówność swoich pracowników lub bliskich – zapraszamy do naszej firmy. Podejmujemy się wielu zaawansowanych spraw i zadań. Windykacja należności, obserwacja osób i pracowników, wywiady środowiskowe, gospodarcze oraz weryfikację kontrahentów. Poza tym udowodnimy lub zaprzeczymy wystąpienie zdrady. Pomożemy w każdej sprawie, bowiem świadczymy również obsługę prawną dzięki współpracy z kancelarią prawną. Dostarczamy niezbędne dowody na sprawę sądową. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą bogatą i szczegółową ofertą dla firm, oraz dla klientów indywidualnych. Za pomocą specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technologii, profesjonalnie utrwalamy, gromadzimy oraz przekazujemy zdobyte informacje. Jesteśmy skuteczni, dochowujemy tajemnicy i dbamy o zadowolenie każdego klienta. Wartość prawna i poufność zdobytych informacji to nadrzędna sprawa. Chcą Państwo rozpocząć odzyskiwanie długów? Nasza firma oprócz usług detektywistycznych prowadzi działania windykacyjne, które pozwalają na odzyskanie należności w szybkim terminie. Nie rzadko podchodzimy do spraw trudnych, ale nasze działania są skuteczne. Powierzone nam zlecenia traktujemy indywidualnie, mając przede wszystkim na celu zdobycie informacji i pomoc naszym Zleceniodawcom.

PROSPECTRUM

Oferuje swoje usługi dla osób prywatnych, podmiotów gospodarczych jak i kancelarii prawnych.

Charakteryzuje się bogatym doświadczeniem opartym na wieloletnich szkoleniach oraz działaniach terenowych.

Działamy na terenie

Katowice Tychy Mikołów Bielsko-Biała Jastrzębie-Zdrój Wodzisław Śląski Olkusz Dąbrowa Górnicza Będzin Czeladź Oświęcim Mysłowice Jaworzno Zabrze Gliwice Rybnik Racibórz Żory Pszczyna Tarnowskie Góry Siemianowice Śląskie Chorzów Bytom Piekary Śląskie Kędzierzyn-Koźle Opole Myszków Zawiercie Strzelce Opolskie Górny Śląsk Zagłębie

Kierujemy się zasadami lojalności, dyskrecji i sprawności działania, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie dostosowując metody i środki pracy odpowiednie dla potrzeb klienta.

Polisa OC z tytułu działalności detektywistycznej – suma gwarancyjna 15.000€

Licencja Detektywa nr 005238

Wpis do rejestru działalności regulowanej MSW pod nr RD-65/2015

logo-prospectrum-n.png
Licencja Detektywa nr 005238 | Wpis do rejestru działalności regulowanej MSW pod nr RD-65/2015 | Polisa OC z tytułu działalności detektywistycznej – suma gwarancyjna 15.000€.

Uwaga

Na podstawie art. 28c ustawy o usługach detektywistycznych z dnia 6 lipca 2011 r. (Dz. U.2002.12.12.110) do przetwarzania danych osobowych zebranych w toku wykonywania czynności detektywistycznych nie stosuje się przepisów art. 13 ust. 1 i 2 oraz art. 15 ust. 1 lit. a. c i g rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.).

© Copyright 2021 Prospectrum. All Rights Reserved.
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok