Prywatny Detektyw – Specjalizujemy się w windykacji

 

Biuro detektywistyczne Prospectrum oferuje Państwu profesjonalne usługi detektywistyczne głównie na terenie Górnego Śląska, ale także wykonujemy zlecenia z powodzeniem na obszarze całej Polski. Posiadamy bogate doświadczenie oparte na wieloletniej pracy w terenie a także na wiedzy zdobytej w licznych szkoleniach. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Oferta dla klientów indywidualnych obejmuje szeroki wachlarz zleceń, w szczególności: poszukiwanie osób oraz mienia, obserwacja osób i miejsc. Ale stale rośnie także ilość zleceń od mężów i żon, którzy chcą wytropić małżeńskie zdrady. Sprawdzanie i ustalenie faktów najlepiej zostawić specjalistom. Lepiej na własną rękę nie zastanawiać się nad tym, czy założyć podsłuch w samochodzie, czy telefonie.

Nasz prywatny detektyw poczyni stosowne kroki mające na celu wykrycie, zebranie dowodów oraz przygotowanie dokumentacji związanej z wiernością partnera do sprawy rozwodowej. Ponadto zajmujemy się kontrolą bezpieczeństwa dzieci (kontakty, miejsca przebywania, sprawdzenie opiekunów i niań), oraz skutecznym doręczaniem dokumentów. Jesteśmy konkurencyjni- tanio, szybko i skutecznie zajmiemy się nawet najtrudniejszymi sprawami. A nasz prywatny detektyw okaże się bardzo pomocny w zdobyciu niezbędnych informacji. Także specjalizujemy się w windykacji, pomocy zadłużonym i obsłudze prawnej. Licencja detektywistyczna daje nam duże uprawnienia, dlatego mogliśmy poszerzyć swoją ofertę o dochodzenie należności.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie więc cennik i terminy są zależne od danej sprawy. Jednakże w poszukiwaniu jak najlepszych i optymalnych rozwiązań dążymy do sprostania oczekiwań klienta pod każdym względem, także korzystnej ceny. Nasza praca przynosi efekty, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną satysfakcję. Pozytywne referencje to najlepsze opinie i wizytówka naszej firmy. Korzystna cena, solidność i dyskrecja to nasze główne priorytety.

 

NASZA FIRMA DZIAŁA NA TERENIE:

Jastrzębia Zdrój Wodzisławia Bytomia Tarnowskich Gór Siemianowic Śląskich Piekar Katowic Tych Mikołowa Zabrza Gliwic Czeladzi Chorzowa Kędzierzyna-Koźle Rybnika Raciborza Żor Pszczyny Bielsko-Białej Śląskiego Oświęcimia  Myszkowa Zawiercia Górnego Śląska Zagłębia Opola Mysłowic Jaworzna Olkusza Dąbrowy Górniczej Będzina Strzelec