Odzyskiwanie Długów – Bezpośredni kontakt fizyczny z dłużnikiem

 

Potrzebują Państwo komornika? Chcą Państwo rozpocząć odzyskiwanie długów od firm, od osób fizycznych, a w tym alimentacyjnych? Albo chcecie wznowić je po nieudanej egzekucji komorniczej? Pomożemy w tym. Nasza firma Prospectrum oprócz usług detektywistycznych prowadzi działania windykacyjne, które pozwalają na odzyskanie należności w szybkim terminie. Nie rzadko podchodzimy do spraw trudnych, ale nasze działania są skuteczne. Powierzone nam sprawy traktujemy indywidualnie, mając przede wszystkim na celu odzyskiwanie długów, ale i zwracając uwagę na dobro i bezpieczeństwo klienta. Współpracując z prawnikami, przeprowadzamy wszystkie działania kompleksowo i profesjonalnie. Całość działań w procesie windykacji należności jest na bieżąco konsultowana z Wierzycielem.

Firma działa na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Wierzyciela, w jego imieniu i na jego rzecz. Dłużnik dokonuje spłat bezpośrednio na rachunek Wierzyciela lub na rachunek Firmy. W ramach współpracy Firma oferuje mediacje, oraz różnorodne działania motywujące/dyscyplinujące dłużnika do spłaty zobowiązań lub zabezpiecza przedmioty będące własnością Wierzyciela. Nie ograniczamy się tylko do wysyłania wezwań do zapłaty, lub monitów. Nasze działania opierają się głównie na bezpośrednim kontakcie fizycznym z dłużnikiem. Dzięki temu zapewniamy stałą kontrolę nad przebiegiem procesu windykacji.

Podczas przeprowadzania procesu windykacji ustalamy dodatkowe dane nt. dłużnika lub potwierdzamy autentyczność danych podanych przez dłużnika. Wizytujemy u dłużnika w celu realizacji zlecenia Wierzyciela. Ustalamy kwoty oraz terminy spłat zadłużenia. Dowiadujemy się również o powody utraty płynności finansowej dłużnika. Weryfikujemy miejsce zamieszkania, pracy, firmy dłużnika. A w dalszej kolejności monitorujemy spłaty zadłużenia. A także odbieramy i zabezpieczamy przedmioty zastawu związanych z leasingiem lub kredytem bankowym na wniosek Wierzyciela, następnie przekazując w miejsce ustalone z Wierzycielem.

 

NASZA FIRMA DZIAŁA NA TERENIE:

Gliwic Rybnika Raciborza Żor Pszczyny Bielsko-Białej Jastrzębia Zdrój Katowic Tych Mikołowa Zabrza Oświęcimia Mysłowic Jaworzna Olkusza Dąbrowy Wodzisławia Śląskiego Górniczej  Siemianowic Śląskich Piekar Kędzierzyna-Koźle Myszkowa Zawiercia Górnego Śląska Będzina Czeladzi Chorzowa Bytomia Tarnowskich Gór Zagłębia Opola Strzelec