Obserwacja Pracownika – Zbierzemy potrzebne dane o przyszłym pracowniku

 

Background screening, czyli prześwietlanie pracowników cieszy się coraz większą popularnością. Sprawdzanie pracowników oraz kandydatów na pracowników to nasza działka. Coraz częściej pracodawcy zgłaszają się do naszego biura detektywistycznego z prośbą o to, aby szpiegować swoich pracowników, bądź przeprowadzić obserwację przyszłego kandydata do pracy. Obserwacja pracownika, to cel do którego dążymy stosując profesjonalne metody, jak przykładowo monitoring, który daje rzeczywisty obraz tego, czy zatrudniony pracownik nie działa na szkodę firmy. Każdy szef chce wiedzieć, czy jego współpracownik jest kompetentny i lojalny wobec niego.

Monitoring pracownika polega na cyklicznym sprawdzaniu: rejestrów karnych, ewentualnego zadłużenia, działań prowadzonych w mediach społecznościowych, równoległej działalności gospodarczej, powiązań kapitałowo-osobowych w konkurencyjnych firmach. Nasza Agencja Detektywistyczna Prospectrum z siedzibą w Tychach, wykona ocenę wiarygodności pracowników i zweryfikuje, czy kandydat rzeczywiście wykazywał się w poprzedniej pracy lojalnością. Obserwacja pracownika, to także sprawdzanie jego zachowań podczas obowiązków wykonywanych w godzinach pracy, jak radzi sobie przykładowo z obsługą klientów. Dlatego jeżeli poszukują Państwo lojalnych i wiarygodnych partnerów biznesowych, zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji.

Zbierzemy potrzebne dane o przyszłym pracowniku i przedstawią dokładny raport, który ułatwi podjęcie decyzji o zatrudnieniu potencjalnego kandydata. Szczegółowa i obszerna analiza CV jest przydatna zwłaszcza w przypadku zatrudniania pracowników na wysokie stanowiska menadżerskie. Pomożemy Ci zweryfikować, czy kandydaci na stanowisko w Twojej firmie są lojalni, czy jednak przekłamują swój życiorys. Priorytetami w naszej firmie są dyskrecja, rzetelność, bezpieczeństwo, oraz dostępne ceny usług. Zapraszamy serdecznie.

 

NASZA FIRMA DZIAŁA NA TERENIE:

Bytomia Tarnowskich Gór Siemianowic Opola Strzelec Raciborza Żor Pszczyny Śląskich Piekar Myszkowa Zawiercia Kędzierzyna-Koźle Górniczej Będzina Czeladzi Chorzowa Jaworzna Olkusza Dąbrowy Katowic Tych Mikołowa Zabrza Gliwic Jastrzębia Zdrój Wodzisławia  Rybnika Górnego Śląskiego Oświęcimia Mysłowic Śląska Zagłębia Bielsko-Białej