Licencjonowany Detektyw –  Zleceniodawca sam decyduje ile jest w stanie zapłacić

 

Agencja Prospectrum, to skutecznie działający prywatny licencjonowany detektyw, z dużym doświadczeniem w zdobywaniu informacji i materiałów, które przydają się podczas sprawy sądowej lub tylko do użytku własnego klienta. Posiadamy doskonałe rozeznanie na obszarze województwa śląskiego. Ale bez problemu jesteśmy w stanie, wykonać zlecenia na terenie całego Kraju. Świadczymy usługi  zarówno dla firm, jak i osób fizycznych. Do naszych głównych zadań należy między innymi sprawdzanie kandydatów na pracowników, weryfikujemy jego życiorys i świadectwa szkolne włącznie z kursami i przebytą karierą zawodową.

Poprzez kontrolę i monitoring pracownika, wykrywamy przestępstwa pracownicze. Poza tym prowadzimy obserwację osób, a ustalenie miejsca zamieszkania, pracy, czy też dochodu- nie sprawia nam żadnych trudności. Nasz licencjonowany detektyw nierzadko odkrywa niewierność partnera i partnerki. Zdrada lub podejrzenie o zdradę to bardzo bolesna, a zarazem delikatna sprawa. Dlatego trzeba podejść do tej sprawy rzetelnie i profesjonalnie. Bowiem rzucanie oskarżeń bez jasnych i twardych dowodów może doprowadzić do daleko idących decyzji, jak rozstanie i rozwód. Poza tym sprawdzamy i kontrolujemy bezpieczeństwo dziecka, jak i kontrolujemy pełnione obowiązki niani, gospodyni domowej lub opiekunki starszej osoby. Zbieramy dowody w sprawie, analizujemy, weryfikujemy i tworzymy raport dla klienta. Cennik agencji detektywistycznej za usługę ustalany jest podczas indywidualnej rozmowy z klientem.

Nasze wynagrodzenie zależy od bardzo wielu czynników, m. in. od złożoności zlecenia i środków na jego wykonanie. Może się zdarzyć, że pomimo podobnych zleceń, koszt będzie się różnił. A to wszystko zależy w dużej mierze od ilości godzin obserwacyjnych, trudności zadania i kosztów poniesionych przez nasze biuro przy realizacji określonego zadania. Cena rośnie wraz z poniesionymi opłatami administracyjnymi lub sądowymi, kosztami przejazdów, noclegów i innymi. Podczas realizowania zlecenia informujemy klienta na temat bieżącej ceny. Zleceniodawca sam decyduje ile jest w stanie zapłacić za wykonanie zadania. Tylko akceptacja kosztów pozwala na dalsze operacje detektywistyczne. Bo dla nas najważniejsza jest tylko prawda.

 

NASZA FIRMA DZIAŁA NA TERENIE:

Dąbrowy Górniczej Będzina Czeladzi Chorzowa Tarnowskich Gór Siemianowic Zawiercia Górnego Śląska Zagłębia Opola Strzelec Katowic Tych Mikołowa Zabrza Gliwic Rybnika Raciborza Żor Pszczyny Bielsko-Białej Jastrzębia Zdrój Wodzisławia Śląskiego Oświęcimia Mysłowic Jaworzna Olkusza Bytomia Śląskich Piekar Kędzierzyna-Koźle Myszkowa