Biuro Detektywistyczne – Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami

 

Prospectrum to najskuteczniejsze biuro detektywistyczne w województwie śląskim. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Posiadamy obszerną bazę kontaktów, która pozwala na podejmowanie czynności na terenie całego kraju. Stawiamy na pierwszym miejscu zlecenie klienta. Wszystkim działaniom towarzyszy ostrożność i dyskrecja. Gwarantujemy całkowitą anonimowość, a dane osobowe pozostają na zawsze tajemnicą firmy. Każde zlecenie jest inne, dlatego traktowane jest indywidualnie, a koszt ponoszony podczas każdej operacji także jest różny. Jednak bez obaw, nasz cennik jest konkurencyjny, a cena za usługę nie jest nigdy wygórowana. Nasze biuro detektywistyczne oferuje pomoc ludziom w trudnych sytuacjach życiowych.

Realizujemy usługi detektywistyczne zarówno dla osób prywatnych, jak i dla podmiotów gospodarczych. Oferta dla podmiotów gospodarczych zawiera szeroki wachlarz zadań, m. in.: wywiad gospodarczy, a w tym ustalenie pewnych faktów dotyczących przykładowo istnienia firmy, lub zaległości w ZUS, US. Sprawdzanie wiarygodności osób, pracowników lub kandydatów na  pracowników. Zajmujemy się  ponadto wieloma innymi sprawami. Dlatego zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami w zakładce oferta. Współpracujemy z kancelarią prawną specjalizująca się we wszystkich gałęziach prawa. Wszystkie działania prowadzimy w sposób legalny, zgodny z obowiązującymi przepisami, co jest niezbędne do tego, by móc wykorzystać materiał na sprawie sądowej. Coraz więcej osób bierze sprawy w swoje ręce i zakłada podsłuch i ukryte kamery. To także częsty element nieczystej gry współmałżonków przygotowujących się do rozwodu lub przedsiębiorców, którzy aby pozyskać informacje na temat konkurencji posuwają się do nieetycznych rozwiązań. Jednak nagrywanie osób bez ich zgody jest w Polsce nielegalne, a podsłuchy można z łatwością wykryć.

Zapraszamy do kontaktu z prywatnym detektywem. Nasze ceny zaskoczą Państwa pozytywnie, a opinie Zleceniodawców są doskonałą wizytówką naszej firmy. Ta praca jest dla nas wyzwaniem i dokładamy wszelkich starań, aby każda sprawa została rozwiązana jak najlepiej i jak najszybciej.

 

NASZA FIRMA DZIAŁA NA TERENIE:

Kędzierzyna-Koźle Myszkowa Zawiercia Raciborza Żor Pszczyny Bielsko-Białej Jastrzębia Zdrój Wodzisławia Śląskiego Chorzowa Bytomia Tarnowskich Gór Mysłowic Jaworzna Olkusza Dąbrowy Górnego Śląska Zagłębia Opola Strzelec Katowic Tych Mikołowa Zabrza Gliwic Rybnika Oświęcimia Górniczej Będzina Czeladzi Siemianowic Śląskich Piekar