Agencja Detektywistyczna – Jesteśmy konkurencyjni

 

Agencja Detektywistyczna Prospectrum pragnie przedstawić Państwu szeroką gamę usług detektywistycznych, windykacyjnych i prawnych. Nasza praca jest dla nas pasją, którą wykonujemy od wielu lat z wielkim zaangażowaniem. Biuro prowadzi zespół wybitnych i doświadczonych ekspertów, specjalizujących się w detektywistyczne. Współpracujemy również z praktykami, z poszczególnych dziedzin prawa, w tym w zakresie stosunków cywilnych, rodzinnych, opiekuńczych, windykacji należności etc. Nasza Agencja Detektywistyczna z siedzibą w Tychach, działa głównie na obszarze Górnego Śląska, ale swoje działania z powodzeniem wykonuje również na terenie całej Polski. Koszt prowadzonego zlecenia jest przez nas minimalizowany, dlatego jesteśmy konkurencyjni, a nasze ceny są bardzo przystępne.

Każda usługa jest inna, dlatego cennik ustalany jest indywidualnie z Klientem, w zależności od użytych metod, środków, poniesionych kosztów i czasu realizacji zlecenia. Nasz prywatny detektyw jest w stanie rozwiązać nawet najtrudniejsze zadanie. W wielkim skrócie zajmujemy się odzyskiwaniem długów, sprawdzamy  przeszłość osób i ich skłonność do łamania prawa, udowadniamy lub zaprzeczamy o wystąpieniu zdrady. Zdrada to poważna sprawa, więc gdy występuje takie podejrzenie, prosimy o zgłoszenie się z tym problemem do naszej firmy. Ustalenie niektórych faktów lepiej pozostawić specjalistą w tej dziedzinie. Naszą specjalnością jest także wywiad gospodarczy. Dzięki zawodowym umiejętnościom, wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu sprzętowi technicznemu typu kamery, aparat, dyktafon, nasi detektywi są w stanie szybko i dyskretnie zweryfikować podejrzenia i zebrać wystarczające dowody w sprawie.

Priorytetami w naszej firmie są dyskrecja, pełen profesjonalizm, rzetelność i bezpieczeństwo. Do tego dochodzi dostępna cena usług, oraz miła i fachowa obsługa. Wystarczy sprawdzić opinie naszych Zleceniodawców, aby mieć pełny obraz naszej firmy. Zapraszamy gorąco do skorzystania z naszych usług.

 

NASZA FIRMA DZIAŁA NA TERENIE:

Jastrzębia Zdrój Wodzisławia Chorzowa Bytomia Tarnowskich Gór Zagłębia Opola Strzelec Katowic Tych Mikołowa Zabrza Gliwic Rybnika Raciborza Żor Pszczyny Bielsko-Białej  Śląskiego Oświęcimia Mysłowic Jaworzna Myszkowa Zawiercia Górnego Śląska Olkusza Dąbrowy Górniczej Będzina Czeladzi Siemianowic Śląskich Piekar Kędzierzyna-Koźle