USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE – Szybko i skutecznie

Związek dwojga ludzi często wystawiany jest na ciężkie próby. Niejednokrotnie ktoś z otoczenia, albo nawet i my sami doświadczamy wiele negatywnych emocji takich jak zazdrość, zaborczość, brak zaufania. Zdrada to jeden z najgorszych scenariuszy, który może się przydarzyć w małżeństwie. Nie istnieje jedna przyjęta definicja zdrady, bowiem pomimo tego, że to zjawisko istnieje od wieków, to zależy ono od subiektywnej oceny każdej jednostki. Dlatego Prospectrum prowadzi usługi detektywistyczne mające na celu sprawdzanie ewentualnych poszlak mogących wskazywać na zdradę jednego ze współmałżonków.

Posiadamy uprawnienia detektywistyczne, wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Zbadanie faktów najlepiej zostawić specjalistom. Nie zastanawiaj się nad tym, czy lepiej założyć podsłuch w samochodzie, czy telefonie. Nasz prywatny detektyw poczyni stosowne kroki mające na celu wykrycie, zebranie i ujawnienie dowodów zleceniodawcy. A także przygotujemy dokumentację związaną z wiernością partnera do sprawy rozwodowej. Ponadto zajmujemy się dla osób fizycznych kontrolą bezpieczeństwa dzieci (kontakty, miejsca przebywania, sprawdzenie opiekunów i niań), oraz skutecznym doręczaniem dokumentów. Jesteśmy konkurencyjni- szybko i skutecznie zajmiemy się nawet najtrudniejszymi sprawami. A nasze usługi detektywistyczne okażą się bardzo pomocne w zdobyciu niezbędnych informacji. Dla firm oferujemy wywiad gospodarczy, sprawdzanie pracowników, kandydatów na pracowników oraz pracowników przebywających na zwolnieniach lekarskich i wiele innych usług. Także specjalizujemy się w windykacji, pomocy zadłużonym i obsłudze prawnej. Licencja detektywistyczna daje nam duże kompetencje, dlatego mogliśmy poszerzyć swoją ofertę o dochodzenie należności.

Każde zlecenie jest inne i ponosi inny koszt, dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Więc cennik i terminy są zależne od danej sprawy. Cena zmienia się wraz z poniesionymi opłatami administracyjnymi lub sądowymi, kosztami przejazdów, noclegów i innymi. Nasza pasja to praca, która przynosi wymierne korzyści, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną satysfakcję. Dostępne ceny, solidność i dyskrecja to nasze główne priorytety.

NASZA FIRMA DZIAŁA NA TERENIE:

Katowic Tych Mikołowa Zabrza Gliwic Rybnika Raciborza Żor Pszczyny Bielsko-Białej Jastrzębia Zdrój Wodzisławia Śląskiego Oświęcimia Mysłowic Jaworzna Olkusza Dąbrowy Górniczej Będzina Czeladzi Chorzowa Bytomia Tarnowskich Gór Siemianowic Śląskich Piekar Kędzierzyna-Koźle Myszkowa Zawiercia Górnego Śląska Zagłębia Opola Strzelec